PIROTECHNICZNE SHOW Z UDZIAŁEM MIĘDZYNARODOWYCH EKIP

PIRO

Na Lotnisku Muchowiec odbędzie się spektakularne pirotechniczne show. Swoje umiejętności zaprezentują trzy drużyny, których zadaniem będzie wprawienie w zachwyt zebranej publiczności.

SUREX (PL)

Firma rodzinna z ponad 25-letnią tradycją. Organizator największej pirotechnicznej imprezy w Polsce – Międzynarodowego Festiwalu Pokazów Pirotechnicznych Pyromagic w Szczecinie. Uczestnik licznych festiwali pirotechnicznych na całym świecie, m.in. we Francji, Włoszech, a nawet w Chinach czy Wietnamie.

MAKALU (CZ)

Twórcy grupy: Martin, Karel i Lukáš spotkali się w liceum chemicznym. Od pierwszych liter ich imion pochodzi nazwa ekipy. Od 2014 roku podbijają pirotechniczny świat. Zdobywcy Nagrody Jury i Publiczności w 10. Międzynarodowym Konkursie Sztucznych Ogni w Sokołowie.

VILNIAUS SALIUTAS (LI)

Grupa, która ma na swoim koncie niejedno zwycięstwo w zawodach pirotechnicznych. Zajmuje się realizacją pokazów dla organizacji prywatnych i państwowych, federacji piłki nożnej Litwy czy partnerów biznesowych.

Lotnictwo, motoryzacja i fajerwerki! Pierwsza taka impreza na Śląsku, która poruszy niebo i ziemię. Akrobacje powietrzne w wykonaniu asów lotnictwa, statyczne ekspozycje śmigłowców i samolotów, szybkie samochody oraz efektowne pokazy pirotechniczne na finał! W jednym miejscu, w jednym czasie, dla wszystkich! Przyjdź i spędź niezapomniany dzień z głową w chmurach! Świętuj z nami 90-lecie lotniska Katowice-Muchowiec!