Wygraj co-drive podczas FAJERY!

Efektowne poślizgi, bączki i dużo palonej gumy – wygraj przejazd demonstracyjny w charakterze pasażera w rajdowym samochodzie N-grupowym Subaru Impreza Sti o mocy 317 KM! Co-drive odbędzie się na lotnisku Katowice-Muchowiec podczas FAJERY!

Jak zdobyć szansę na wygraną?

1.     Zrób kreatywne zdjęcie nawiązujące do tematyki motoryzacyjnej i opublikuj je do 15 czerwca na swoim wallu z tagiem @slaskafajera (pamiętaj, że zdjęcie musi być publiczne). Liczymy na Waszą kreatywność!

2.     Przyjdź na imprezę. W godzinach 14:00 – 16:00 odbędzie się ogłoszenie wyników.

3.     Spośród opublikowanych zdjęć wybierzemy najbardziej kreatywne. Zwycięzcy będą musieli stawić się po odbiór osobiście podczas wydarzenia.

Do wygrania jest 6 jednoosobowych przejazdów demonstracyjnych, które odbędą się podczas FAJERY. Jeden przejazd potrwa 3 minuty. Emocje gwarantowane!

Link do regulaminu

Lotnictwo, motoryzacja i fajerwerki! Pierwsza taka impreza na Śląsku, która poruszy niebo i ziemię. Akrobacje powietrzne w wykonaniu asów lotnictwa, statyczne ekspozycje śmigłowców i samolotów, szybkie samochody oraz efektowne pokazy pirotechniczne na finał! W jednym miejscu, w jednym czasie, dla wszystkich! Przyjdź i spędź niezapomniany dzień z głową w chmurach! Świętuj z nami 90-lecie lotniska Katowice-Muchowiec!