Wygraj lot widokowy nad Katowicami!

Chcesz zobaczyć urokliwy Park Śląski i zabytkowy Nikiszowiec z lotu ptaka? Teraz to możliwe! Weź udział w naszym konkursie i wygraj lot samolotem Cessna 172S nad stolicą Górnego Śląska i sąsiednimi miastami. Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą i wspólnie przeżyjcie wspaniałą przygodę, podziwiając zapierające dech widoki!

Jak zdobyć szansę na wygraną?

1.     Zrób kreatywne zdjęcie nawiązujące do tematyki lotniczej i opublikuj je do 15 czerwca na swoim wallu z tagiem @slaskafajera (pamiętaj, że zdjęcie musi być publiczne). Liczymy na Waszą kreatywność!

2.     Przyjdź na imprezę. W godzinach 14:00 – 16:00 odbędzie się ogłoszenie wyników.

3.     Spośród opublikowanych zdjęć wybierzemy najbardziej kreatywne. Zwycięzcy będą musieli stawić się po odbiór osobiście podczas wydarzenia.

Do wygrania są 3 dwuosobowe loty Cessną 172S. Każdy z nich potrwa 30 minut. Loty można zrealizować w Aeroklubie Śląskim między 1 lipca 2018 a 30 czerwca 2019. Zwycięzca konkursu musi być pełnoletni, ale może zabrać na pokład osobę niepełnoletnią za zgodą opiekunów prawnych.

Link do regulaminu

Lotnictwo, motoryzacja i fajerwerki! Pierwsza taka impreza na Śląsku, która poruszy niebo i ziemię. Akrobacje powietrzne w wykonaniu asów lotnictwa, statyczne ekspozycje śmigłowców i samolotów, szybkie samochody oraz efektowne pokazy pirotechniczne na finał! W jednym miejscu, w jednym czasie, dla wszystkich! Przyjdź i spędź niezapomniany dzień z głową w chmurach! Świętuj z nami 90-lecie lotniska Katowice-Muchowiec!